Real time web analytics, Heat map tracking

INTENCJE MSZALNE
od 28. października do 4. listopada 2018 r.

28.X Niedziela
09:00 + Marek Stalica i zmarli z rodziny
11:00 Za Róże Żywego Różańca z Bystrza o prowadzenie i orędownictwo Matki Najświętszej dla członkiń i ich rodzin

29.X Poniedziałek
17:00 Z okazji 82 urodzin Zofii jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej

30.X Wtorek
17:00 Za parafian

31.X Środa
17:00 + Józefa Góral (od uczestników pogrzebu)

01.XI Czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych
09:00 Za parafian
12:00 + Józefa i Stanisław Szlachta, Maria i Józef Braniccy

02.XI Piątek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
11:00 + Józefa Góral (od uczestników pogrzebu)
18:00 Zarezerwowana

03.XI Sobota
17:00 + Jan Milewski (30 dzień po pogrzebie)

04.XI Niedziela
09:00 Prosząc przez wstawiennictwo bł. Doroty z Mątów o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze wspólne lata życia Wiesława i Marii w 29 rocz. ślubu
11:00 Msza dziękczynna za powrót Pauliny do zdrowia

 

INTENCJE MSZALNE
od 21. do 28. października 2018 r.

21.X Niedziela
09:00 Za małżonków Anetę i Andrzeja z okazji 25 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
11:00 + Janina i Henryk Wankiewicz i za zmarłych z rodziny

22.X Poniedziałek
18:00 Za zmarłe członkinie koła gospodyń wiejskich

23.X Wtorek
18:00 + Józefa Góral (od uczestników pogrzebu)

24.X Środa
18:00 + Aniela i Andrzej Kozak, Zofia i Bolesław Stępień

25.X Czwartek
18:00 + Dariusz Tomczak (od uczestników pogrzebu)

26.X Piątek
18:00 Za parafian

27.X Sobota
18:00 Za rodziców z obojga stron z rodziny Witek i Stalica

28.X Niedziela
09:00 + Marek Stalica i zmarli z rodziny
11:00 Za Różę Żywego Różańca z Bystrza o prowadzenie i orędownictwo Matki Najświętszej dla członkiń i ich rodzin

 

INTENCJE MSZALNE
od 7. do 14. października 2018 r.

07.X Niedziela
09:00 Msza dziękczynno-błagalna w 80. urodziny Franciszka
11:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla II róży Żywego Różańca

08.X Poniedziałek
18:00 + Marian Szewczyk

09.X Wtorek
18:00 Msza dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Pauliny

20.X Środa
18:00 Za parafian

11.X Czwartek
18:00 + Andrzej

12.X Piątek
18:00 + Dariusz Tomczak (od uczestników pogrzebu)

13.X Sobota
17:00 Msza dziękczynno-błagalna w I rocznicę ślubu Karoliny i Adriana

14.X Niedziela
09:00 + Piotr i Julia Adamscy
11:00 + Danuta, Henryk, Regina, Beata Wilczewscy i za zmarłych dziadków z rodz. Wałdoch i Wilczewskich

 

INTENCJE MSZALNE
od 14. do 21. października 2018 r.

14.X Niedziela
09:00 + Piotr i Julia Adamscy
11:00 + Danuta, Henryk, Regina, Beata Wilczewscy i za zmarłych dziadków z rodz. Wałdoch i Wilczewskich

15.X Poniedziałek
18:00 Za parafian

16.X Wtorek
18:00 + Wacław i Wiesław Wiącek i za zmarłych z rodziny

17.X Środa
18:00 + Józef i Apolonia Niemas

18.X Czwartek
18:00 + Dariusz Tomczak (od uczestników pogrzebu)

19.X Piątek
18:00 Intencja wolna

20.X Sobota
18:00 + Józefa Góral (30 dni po pogrzebie)

21.X Niedziela
09:00 Za małżonków Anetę i Andrzeja z okazji 25 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
11:00 + Janina i Henryk Wankiewicz i za zmarłych z rodziny

 

INTENCJE MSZALNE
od 30. września do 7. października 2018 r.

30.IX Niedziela
09:00 + Gertruda (20 r.śm) i za zmarłych z rodziny
11:00 + Romana (k) Piędzia

01.X Poniedziałek
18:00 Za parafian

02.X Wtorek
18:00 Msza dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Joanny i Jerzego Gierszewskich

03.X Środa
18:00 O szczęśliwy przebieg operacji dla Kasi

04.X Czwartek
18:00 + Dariusz Tomczak (od uczestników pogrzebu)

05.X Piątek
18:00 + Krzysztof Żołędziewski i Sergio Acosta

06.X Sobota
18:00 + Zbigniew Bruździński (30 dzień po pogrzebie)

07.X Niedziela
09:00 Msza dziękczynno-błagalna w 80. urodziny Franciszka
11:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla II róży Żywego Różańca