Real time web analytics, Heat map tracking

INTENCJE MSZALNE
od 22. do 28. kwietnia 2019 r.

Poniedziałek 22.04
09:00 + rodzice i zmarli z rodziny
11:00 O zdrowie, siły fizyczne i duchowe dla Marzeny w 55 urodziny

Wtorek 23.04
Mszy Św. NIE MA!

Środa 24.04
18:00 + Urszula Tomczak (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 25.04
18:00 + Wacław i Wiesław Wiącek i za zmarłych z rodziny

Piątek 26.04
18:00 + Andrzej Wiśniewski (30 dzień po pogrzebie)

Sobota 27.04
18:00 Maria Topór od bratanicy Krystyny

Niedziela 28.04
09:00 + Marek Stalica i jego bliscy
11:00 O Boże błogosławieństwo dla ofiarodawców i wykonawców ławeczek w Kończewicach

 

INTENCJE MSZALNE
od 14. do 21. kwietnia 2019 r.

 

Niedziela 14.04
09:00 + Leon Tomecki i za rodziców
11:00 + Danuta Gęsiarz-Antczak (3 r.śm.), Halina Gęsiarz (6 r.śm.)

Poniedziałek 15.04
18:00 Za parafian

Wtorek 16.04
18:00 + Janina Stalica (od uczestników pogrzebu)

Środa 17.04
18:00 + Halina Gęsiarz (6 r.śm.) Danuta Gęsiarz-Antczak (3 r.śm.)

Czwartek 18.04
18:00 Intencja wolna

Piątek 19.04
18:00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

Sobota 20.04
21:00 WIGILIA PASCHALNA – Za parafian

Niedziela 21.04
12:00 + Dominika Mańkowska (5 r.śm.)

 

INTENCJE MSZALNE
od 31. marca do 7. kwietnia 2019 r.

Niedziela 31.03
09:00 Za parafian
11:00 Msza dziękczynna za lata pracy pana Ryszarda Bolka jako sołtysa

Poniedziałek 01.04
18:00 Intencja wolna

Wtorek 02.04
18:00 + Józefa Góral (od uczestników pogrzebu)

Środa 03.04
18:00 + Jan Milewski (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 04.04
18:00 + Urszula Tomczak (od uczestników pogrzebu)

Piątek 05.04
18:00 + Marek Stalica i jego bliscy

Sobota 06.04
18:00 + Rodzice Banna i Eugeniusz, Zbigniew i Helena Markowscy, Danuta Kosiedowska

Niedziela 07.04
09:00 Za parafian
11:00 + Urszula Tomczak (od II Róży Żywego Różańca)

 

INTENCJE MSZALNE
od 7. do 14. kwietnia 2019 r.

Niedziela 07.04
09:00 Za parafian
11:00 + Urszula Tomczak (od II Róży Żywego Różańca)

Poniedziałek 08.04
18:00 + Urszula Tomczak (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 09.04
18:00 + Jan Milewski (od uczestników pogrzebu)

Środa 10.04
18:00 + Paulina Szyszko (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 11.04
18:00 + Adela Strąk, Stanisław, Helena, Władysława(k), Janina

Piątek 12.04
18:00 + Janina Stalica (od uczestników pogrzebu)

Sobota 13.04
18:00 Intencja wolna

Niedziela 14.04
09:00 + Leon Tomecki i za rodziców
11:00 + Danuta Gęsiarz-Antczak (3 r.śm.), Halina Gęsiarz (6 r.śm.)

 

INTENCJE MSZALNE
od 24. do 31. marca 2019 r.

 

Niedziela 24.03
09:00 + Mirosław Kożuch (2 r. śm.)
09:00 Za ofiary mordu Polaków w Hucie Pieniawskiej w 75 rocznicę wydarzeń
11:00 Msza dziękczynna za 80 lat życia Celiny
11:00 Msza dziękczynno-błagalna z okazji 1. urodzin Filipa

Poniedziałek 25.03
09:30 Za parafian
18:00 + Jan i zmarli z rodziny Słotwińskich

Wtorek 26.03
09:30 Za parafian
18:00 + Józef Niemas (30 dzień po pogrzebie)

Środa 27.03
08:15 Intencja wolna
09:30 + Janina Stalica od II Róży Żywego Różańca
18:00 Msza zarezerwowana

Czwartek 28.03
17:00 + Regina Grudzień (Msza od Wandy z córkami)

Piątek 29.03
17:00 + Regina Grudzień (Msza od Krystyny z rodziną)

Sobota 30.03
17:00 O zdrowie Hanny

Niedziela 31.03
09:00 Za parafian
11:00 Msza dziękczynna za lata pracy pana Ryszarda Bolka jako sołtysa