Real time web analytics, Heat map tracking

Niedziela Świętej Rodziny, B
31. grudnia 2017 r.

  1. Rodzinom z Kończewic dziękuję za posprzątanie kościoła i salki katechetycznej oraz za ofiarę 110 zł w miejsce kwiatów.
  2. W ostatnim czasie na konto parafialne wpłynęły ofiary w wysokości 100, 200 i 300 zł od rodzin z Kończewic. W kancelarii parafialnej także zostały złożone ofiary dwukrotnie po 200 zł. Bóg zapłać za ofiarność i troskę o parafię.
  3. Dziś ostatni dzień starego roku. Po Mszy św. o godz. 11:00 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za miniony rok.
  4. Jutro Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Maryi – święto nakazane. Nie będzie Mszy Św. o godz. 9:00, Msze Św. o godz. 11:00 i 17:00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania o godz. 16:30. W pierwszy piątek wizyty u chorych od godz. 9:00, zaś o 16:00 możliwość adoracji i spowiedzi a przed Mszą św. nabożeństwo pierwszopiątkowe. W sobotę różaniec w intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 10:30.
  6. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – święto nakazane. Porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszach Św. obrzęd błogosławieństwa wody i kredy do oznaczenia domów. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na misje.
  7. W przyszłą niedzielę podam program wizyt duszpasterskich, które rozpocznę 8 stycznia.
  8. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca stycznia. Pół godz. przed Mszami możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, o 10:30 zmiana tajemnic różańcowych, a przed kościołem będziemy zbierać ofiary na pokrycie kosztów przyjazdu Pana Organisty. W ogłoszeniach podam sprawozdanie finansowe za II półrocze 2017 roku.