Real time web analytics, Heat map tracking

III Niedziela zwykła, B
21. stycznia 2018 r.

 1. Dziękuję młodzieży i wszystkim osobom, które pomogły w usunięciu świątecznej dekoracji, a także rodzinom z Kończewic za posprzątanie kościoła. Tym samym Kończewice zakończyły swój dyżur, zaś w najbliższą sobotę przejmują go mieszkańcy Starej Wisły.
 2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W osobistej modlitwie miejmy w pamięci troskę o jedność Kościoła Chrystusowego.
 3. Seminarium Duchowne w Elblągu zaprasza młodych mężczyzn (od III klasy gimnazjum) do udziału w rekolekcjach powołaniowych. Odbędą się one w dniach 3-7 lutego br. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Seminarium.
 4. Ruch Światło-Życie zaprasza młodzież i dzieci od 7 kl. szkoły podstawowej na rekolekcje Ferie z Oazą od 28 stycznia do 3 tego w Głotowie na Warmii. Szczegóły i zapisy u mnie.
 5. Rozpoczął się okres ogrzewania naszych mieszkań. Krajowa Izba Kominiarzy prowadzi kampanię prewencyjną i zachęca do czujności oraz okresowej kontroli instalacji dymowej, spalinowej i wentylacyjnej przez uprawionego kominiarza. 
 6. Program kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco
  • Poniedziałek 22.01 Kończewice 52-63 – czyli pozostałe domy po tej stronie
  • Wtorek 23.01 Kończewice 60-73 – czyli domy za trasą 22
 7. Rodziny, których nie zastałem w domu podczas wizyty kolędowej, a które chciałyby przyjąć księdza po kolędzie, zapraszam do osobistego umówienia się na dogodny termin.
 8. Dzieci zapraszam na spotkanie EReMu dzisiaj na 14:00.
 9. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego!