Real time web analytics, Heat map tracking

IV Niedziela zwykła, B
28. stycznia 2018 r.

  1. Parafianom ze Starej Wisły dziękuję za posprzątanie kościoła i salki oraz za przyozdobienie świątyni kwiatami. Jest już nowy grafik sobotnich dyżurów zarówno na tablicy ogłoszeń jak i na stronie internetowej.
  2. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam na spotkanie: w poniedziałek grupę I i we wtorek grupę II na godz. 19:00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego. W czwartek adoracja i modlitwa o powołania o godz. 16:30.
  4. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. tego dnia w naszym kościele o godz. 9.00 i 17.00. Od godz. 16:00 możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi. Na każdej Mszy św. poświęcenie świec zwanych gromnicami. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na klasztory klauzurowe. 
  5. Z racji przypadającego w piątek święta odwiedziny u chorych z racji pierwszego piątku miesiąca rozpocznę od godz. 10:30.
  6. W sobotę o 16:30 różaniec w intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi, a na Mszy Św. medytacja różańcowa. Tego dnia wspominamy także św. Błażeja w związku z tym. pod koniec Mszy świętej będzie błogosławieństwo połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka.
  7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na pokrycie przyjazdów Pana Organisty, przed Mszami wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 10:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Dzisiaj nie ma spotkania EReMu.
  9. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. artykułu o mistyce katolickiej, o tym skąd ostatecznie wiemy co jest dobre a co złe, czy też o uczestnikach bezprecedensowej polskiej zimowej wyprawy na K2.