Real time web analytics, Heat map tracking

V Niedziela zwykła, B
04. lutego 2018 r.

  1. Dziękuję parafianom ze Starej Wisły za zadbanie o czystość świątyni i salki katechetycznej.
  2. Dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary na pokrycie kosztów przyjazdu Pana Organisty.
  3. W ubiegłym tygodniu na plebanii został wykonany drobny remont: w kotłowni zostało założone doprowadzenie powietrza do pieca, tzw. zetka, ponadto w kotłowni i składzie opału, nad którymi znajduje się sypialnia, został ocieplony strop a przy okazji odświeżone ściany.
  4. Za tydzień w niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego. Na Mszy Św. o godz. 11:00 osoby chore i cierpiące będą miały możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych (aby przyjąć ten sakrament należy być w stanie łaski uświęcającej).
  5. W przyszłą niedzielę na godz. 17:00 zapraszam na kawę na plebanii skarbników naszej parafii.
  6. W dniach 9-11 lutego br. odbędą się w Krynicy Morskiej rekolekcje-warsztaty dla małżeństw, których organizatorem jest Ośrodek Spotkań Małżeńskich diecezji elbląskiej. Spotkania Małżeńskie są ruchem rekolekcyjnym służącym umacnianiu i odnawianiu więzi małżeńskiej. Szczegółowe informacje o rekolekcjach na stronie internetowej diecezji elbląskiej. [zgłoszenia przyjmują: Wisława i Stanisław Mareccy, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 509 542 059].
  7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, a nim n.in. o burzliwych losach najcenniejszego z polskich insygniów królewskich, tzw. koronnych Chrobrego, o Korei, w której chrześcijaństwo rozwija się bardzo szybko, a wyznawcami Chrystusa zostają również politycy i celebryci.