Real time web analytics, Heat map tracking

Uroczystość Zesłania Sucha Świętego, B
20. maja 2018 r.

 1. Dziękuję mieszkańcom Osiedla za sprzątnięcie kościoła i salki oraz za ofiarę 180 zł w miejsce kwiatów, które ufundowała Młoda Para.
 2. Dziękuję za ofiary na kościół z rejonu Osiedle w wysokości 455 zł a także za 200 zł przelana na konto parafialne przez rodzinę z Kończewic.
 3. Dzisiejsza uroczystość kończy okres wielkanocny. Jutro swoisty drugi dzień zielonych świąt – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
 4. Dzisiaj przed kościołem można wesprzeć inicjatywę „Dzieło na misji”, o której na zakończenie Mszy Św. opowiedzą wolontariusze.
 5. Dzieci zapraszam na spotkanie EReMu dzisiaj na godz. 14:00.
 6. Na godz. 16:00 zapraszam na kawę dotychczasowych lektorów, jak i osoby, które chciałyby włączyć się w tę posługę.
 7. W czwartek przypada obchodzone od 5 lat w Polsce święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 8. W sobotę w Dniu Matki pamiętajmy o modlitwie za nasze mamy. Żyjącym mamom chcemy wypraszać obfitość Bożych łask, a zmarłym radość wieczną.
 9. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Jest to także dzień pierwszej Komunii świętej dzieci z naszej parafii. Uroczysta Msza w ich intencji będzie o godz. 11:00. W sobotę o godz. 15:00 spowiedź rodziców i dzieci (Msza w tym dniu o godz. 08:00).
 10. Próby przed Pierwszą Komunią we wtorek po Mszy Św. i w czwartek o godz. 19:00.
 11. Dziś w „Gościu Niedzielnym” ciekawe artykuły: o chrześcijaństwie w Nepalu [w Azji], o filozofii marksistowskiej, a także o trzeciej części filmowego cyklu „Bóg nie umarł”. Zachęcamy do lektury!