Real time web analytics, Heat map tracking

XI Niedziela Zwykła, B
17. czerwca 2018 r.

  1. Dziękuję rodzinom z Osiedla za zadbanie o czystość kościoła i salki oraz za ofiarę 210 zł w miejsce kwiatów.
  2. Z tyłu kościoła są wyłożone kartki do głosowania na członków Rady Parafialnej. Każdy z czterech rejonów ma inny kolor: Kończewice – biały, Osiedle – żółty, Bystrze – niebieski, Stara Wisła – zielony. Proszę o pobranie właściwego koloru karty (są one także opisane) i wpisanie dwóch kandydatów do rady parafialnej.
  3. Na ostanie w tym roku spotkanie EReMu zapraszam dzisiaj na godz. 14:00.
  4. We wtorek 19. czerwca 23 młodych ludzi z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów, rodziców i świadków w poniedziałek o godz. 19:00. 
  5. W sobotę obchodzimy Dzień Ojca. Niech Bóg błogosławi i umacnia wszystkich ojców w ich służbie dzieciom. Zmarłych niech obdarzy życiem wiecznym.
  6. Za tydzień w niedzielę na godz. 16:00 zapraszam do salki na plebanii wszystkie osoby pragnące włączyć się w organizację tegorocznego festynu parafialnego połączonego z odpustem, aby móc wstępnie podzielić zakres działań.
  7. Ojciec Święty Franciszek odwiedzi siedzibę Światowej Rady Kościołów (ŚRK) jako trzeci papież. Czym jest Rada? Dlaczego Kościół katolicki do niej nie należy? A także o miejscu, które warto odwiedzić, aby nacieszyć oko i ducha. Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Świętej Górze koło Gostynia to obowiązkowy punkt na wakacyjnej mapie. O tym w dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego. Zachęcam do lektury!