Real time web analytics, Heat map tracking

XIII Niedziela Zwykła, B
01. lipca 2018 r.

  1. Dziękuję mieszkańcom Osiedla za posprzątanie kościoła i salki oraz za kwiaty do ołtarzy. Tym samym Osiedle kończy dyżur, od najbliższej soboty zapraszam do sprzątania mieszkańców Kończewic.
  2. Dziękuję za ofiarę 600 zł z rejonu Osiedla.
  3. Ofiary złożone dzisiaj przed kościołem przeznaczone są na pokrycie kosztów przyjazdu Pana Organisty.
  4. Nowo powołaną radę parafialną zapraszam na spotkanie dziś na godz. 18:00.
  5. Zbliża się odpust parafialny połączony z festynem. Osoby, które chciałyby wesprzeć loterię fantową przez podarowanie przedmiotów na nagrody mogą to uczynić do końca lipca: w Kończewicach u Pana Sołtysa, na Osiedlu u Pani Sitańskiej, w Bystrzu u Pani Redy, w Starej Wiśle u Pani Kurek. Ofiary zebrane przez skarbników w najbliższym czasie będą przeznaczone na przygotowanie festynu.
  6. Osoby, które zapisały dzieci na rekolekcje wakacyjne proszę o wpłaty zaliczek na konto podane w karcie, bądź do mnie, celem potwierdzenia wyjazdu.
  7. Od jutra do końca sierpnia nie odprawiam Mszy św. w poniedziałek. Sprawy kancelaryjne proszę w wakacje załatwiać bezpośrednio przed albo po Mszy Św. w ciągu tygodnia.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do adoracji i spowiedzi pół godziny przed Mszami św. W czwartek modlitwa w intencji powołań.
  9. Dziś w Gościu Niedzielnym m.in.: o tym gdzie Polacy spędzają wakacje, o honorowych krwiodawcach i szczególnym zapotrzebowaniu na krew w okresie letnim, a także o wybitnym polskim kompozytorze i pianiście Ignacym Paderewskim. Zachęcam do lektury!
  10. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności Jan Buszkowski i Edyta Jutrzenka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…