Real time web analytics, Heat map tracking

III Niedziela Wielkiego Postu, C
24. marca 2019 r.

  1. W rejonie Kończewice II zostały zebrane ofiary na kościół w wysokości 1820 zł oraz na kwiaty do grobu – 490 zł. Bóg zapłać.
  2. Dziękuję mieszkańcom Bystrza za posprzątanie kościoła oraz za ofiarę 50 zł w miejsce kwiatów. Tym samym Bystrze kończy swój dyżur, a od przyszłej soboty proszę o przejęcie obowiązków przez mieszkańców Osiedla.
  3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje Wielkopostne. Naszej modlitwie polecamy Ojca Rekolekcjonistę: ks. Wojciecha Świderskiego SAC a także spowiedników. Plan rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  4. Dzieci zapraszam na spotkanie EReMu dzisiaj na godz. 14:00.
  5. Gorzkie żale dzisiaj o godz. 17:00. W piątek na godz. 16:30 zapraszam na drogę krzyżową.
  6. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Uroczyste podjęcie dzieła modlitwy za nienarodzonych odbędzie się podczas Mszy Świętych sprawowanych tego dnia.
  7. W Niedzielę Palmową jest organizowany wyjazd na Misterium Męki Pańskiej w Fordońskiej Dolinie Śmierci. Koszt to 35 zł, zapisy do końca tego tygodnia u pani Elżbiety Matery pod numerem telefonu: 512 267 808.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze znajdziemy m.in. ciekawe artykuły: o tym, jaki wpływ mają na nasze zdrowie zioła i produkty pszczele, o przepisie na długowieczność, a także o tym, czy Europę można jeszcze uratować.