Real time web analytics, Heat map tracking

XXV Niedziela zwykła, A
24. września 2017 r.

  1. Dzisiaj przed kościołem można złożyć podpisy pod obywatelskim projektem zakazującym aborcji eugenicznej. Serdecznie zachęcam do stanięcia w obronie tych dzieci, które same nie mogą tego zrobić.
  2. Wszystkie dzieci, które chciałyby kontynuować, bądź rozpocząć przygodę z Eucharystycznym Ruchem Młodych zapraszam dzisiaj na godz. 14:00 do salki katechetycznej.
  3. W poniedziałek i wtorek zapraszam rodziców dzieci komunijnych na spotkania o godz. 19:00. Ze względu na trwające na plebanii prace remontowe spotkania odbędą się w kościele.
  4. Na plakatach przy wejściu do kościoła znajdują się informacje o: Jubileuszu Małżeństw i kursie lektorskim dla osób dorosłych – oba te wydarzenia w najbliższą sobotę, a także szczegóły przewidzianej na 7 października akcji „Różaniec do granic”.
  5. Młodzież, która chciałaby formować się w Ruchu Światło-Życie, czyli Oazie, serdecznie zapraszam w piątek na Mszę św. o godz. 18:00 a po niej na pierwsze spotkanie.
  6. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca października. Przed Mszami św. możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 10:30 zmiana tajemnic różańcowych, zaś po Mszach będą zbierane ofiary na pokrycie kosztów przyjazdu Pana Organisty.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać mężczyznom z naszej parafii za ofiarne podjęcie się usunięcia dotychczasowej instalacji grzewczej i przygotowanie miejsca pod nowy piec. Mimo zaplanowania pracy na 2 dni udało się ją wykonać w ciągu jednego, co mówi samo za siebie. Dziękuję także za wszelkie przejawy troski i zainteresowania rozpoczętą inwestycją.
  8. Dziękuję rodzinom z Kończewic za posprzątanie kościoła i salki oraz świeże kwiaty do ołtarzy.
  9. Ofiary z Osiedla zebrane w ostatnim czasie to 430 zł. Dziękuję skarbniczkom i wszystkim ofiarodawcom.
  10. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” ciekawe artykuły: o chrześcijaństwie w Korei Północnej, o Marcinie Lutrze i Reformacji, a także o istnieniu wody w innych niż układ słoneczny, układach planetarnych kosmosu.